ekampus

isimonersileriBu Uygulama JavaScript Uygulamasıdır Bilgileriniz Kayıt Edilmemektedir.

Rastgele Film Önerici
Reklam İzleyerek Para Kazanmak - Anket doldur Para Kazan - NeoBux

neobux
Sizlere ek gelir elde etme yöntemlerinden biri olan, birkaç saniye reklam izleyerek ve sizin aracılığız ile sisteme üye olan kişilerin de reklam izlemesinden para kazanacağınız NeoBux sistemini tanıtmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Sizlere ek gelir elde etme yöntemlerinden biri olan, birkaç saniye reklam izleyerek ve sizin aracılığız ile sisteme üye olan kişilerin de reklam izlemesinden para kazanacağınız NeoBux sistemini tanıtmak istiyorum. Her gün birkaç dakikanızı ayırarak yaklaşık 10 tane reklam izleyebiliyorsunuz. Arada istisnaları olsa da reklam başına en düşük ücret olarak 0,001$ kazanabiliyorsunuz. Bu Reklamların her birinden dört adet çekiliş hakkı kazanıyoruz ve bu çekilişte de çeşitli para ve puan ödülleri kazanabiliyorsunuz. 

NeoBux’ta sadece reklam izleyerek değil oyun oynayarak da para kazanabiliyorsunuz. Games sekmesinden oyun oynayarak da para kazanabiliyoruz. Her oyun başına 0,001$  ödül alıyoruz. Oyunlardaki kural en az 2 dakika oynamak ve 0 puandan fazla puan almak. Bu sistem ile günde 100 kez oyun oynama hakkımız bulunuyor.

Reklam ve oyun dışında anket doldurarak da para kazanabiliyorsunuz. Bu seçenek diğerlerine göre daha fazla kazandırabiliyor arkadaşlar. 0,05$ ile 2,10$ arasında ödemeler alınabiliyor. Benim denk geldiğim ücretler bu civardaydı daha yüksek ödemeler de yapıyor olabilir.

Bu saydığımız para kazanma yöntemleri dışında çeşitli görevleri yapmakla coin kazanıp bunları da paraya çevirebiliyoruz arkadaşlar. Ancak coinleri paraya çevirmek için 60 gün beklemek gerekiyor. Yapılan görevler genelde uygulama indirme, yorum yapma, siteye üye olma gibi olabiliyor. Bu görevlere Coins sekmesinden ulaşabilirsiniz.


Eğer isterseniz sisteme para yatırım sizin için tıklama yapacak kişiler de kiralayabiliyorsunuz. Ancak ben bu yöntemi kullanmadım. Çok işe yarıyor mu bilmiyorum. Para yatırmak yerine biriken parayı da kullanabiliyorsunuz. Başka arkadaşlarınıza referans olabilmeniz için 15 gün ve 100 tıklama şartı var. Bunu tamamladıktan sonra arkadaşlarınıza bahsederek onların da sizin aracılığınız ile kayıt olmasını sağlayarak siz de para kazana bilirsiniz. Ne kadar çok kişiyi bu şekilde davet ederseniz siz de o kadar çok kazanırsınız.
Biriken paranızı en az 2$ olduğunda kripto para ya da paypal(Türkiye’deki faaliyetini durdurdu) gibi sistemler aracılığıyla çekebiliyorsunuz.

Şimdiye kadar kazandığım miktarı bannerda görebilirsiniz. Siz de oturduğunuz yerden para kazanmak için tıklayın.

ne

Yazar: image/uyeResim/15fca55e63380d.png TRCodeRooTeR    Tarih: 2022-03-30 06:34:09   Görüntüleme: 180   Yorum: 0

Benzer Popüler Yayınlarımızı da İnceleyin;


dunya-ve-gunes-sistemi.jpg

Yer Çekimi Bütün Gezegenlerde Aynı mıdır ?

Her gezegende yer çekimi vardır. Yani her gezegen, üzerindeki maddeleri kendine çekmektedir. Peki, biz Mars'a ya da Jupiter'e yolculuk yapsak ne olurdu?

yazar Yaşar Yusuf MUTLU view 2881 comment 1
takvim 2018-05-26 04:48:12


Yapay Zeka Nedir?

Yapay Zeka, insanın düşünme yöntemlerini analiz ederek bunların benzeri yapay yönergeleri geliştirmeye çalışmaktır. Bir bakış açısına göre,programlanmış bir bilgisayarın düşünme girişimi gibi görünse de bu tanımlar günümüzde hızla değişmekte,öğrenebilen ve gelecekte insan zekâsından bağımsız gelişebilecek bir yapay zekâ kavramına doğru yeni yönelimler oluşmaktadır.

yazar TRCodeRooTeR view 1656 comment 1
takvim 2018-02-16 07:32:11


RENKLERIN.jpg

Renklerin İnsan Psikolojisine Etkisi

Renklerin antik çağlardan beri çok katmanlı anlamları olmuştur. Fizyolojik ve psikolojik olarak kullandığımız renkler bizim durumumuzu ortaya koyar ve bizi etkiler. Hatta çalışma ortamında seçilen renkler çalışanların verimini bile etkilemektedir.İnsanları yapacağımız grafik çalışmaları ile etkilemek istiyorsak bunun yolu renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkisini bilmekten geçer.

yazar Gizem Güvenç view 1596 comment 1
takvim 2019-02-17 04:18:05
Yorumunuzu Bırakın

Adınız:
E-Mail:
Yorumunuz:Copyright © 2017-2021 Designed By WebMaster All Rights Reserved.