ekampus

isimonersileriBu Uygulama JavaScript Uygulamasıdır Bilgileriniz Kayıt Edilmemektedir.

Rastgele Film Önerici
İnternetten Para Kazanmanın 7 Yolu - Ek Gelir Elde Etmek

kapakk.jpg
Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda size internetten kolay bir şekilde para kazanmanın bazı yollarından bahsedeceğim. İnternetten nasıl ek gelir elde edeceğinizi merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz. Pandemi süresince evden çalışarak nasıl gelir elde edebiliriz?


Merhaba arkadaşlar, bu vidomuzda size internetten kolay bir şekilde para kazanmanın bazı yollarından bahsedeceğim. İnternetten nasıl ek gelir elde edeceğinizi merak ediyorsanız videomuzu izleyebilirsiniz. Pandemi süresince evden çalışarak nasıl gelir elde edebiliriz? İnternetten nasıl para kazanırım, reklam izleyerek para kazanmak, anket doldurarak para kazanmak, link kısaltarak para kazanma yolları, en güvenli para kazanma yolları, freelancer olarak yeteneğinizi müşterilere ulaştırmak, Oturduğumuz yerden para kazanmak, --------------------------------------------------- Adsense: https://yindex.co/rWG Admob: https://ay.live/ruj0T Admatic: https://ay.live/NeIJyp ReklamStore: https://gitizle.vip/Thg Tr.Link: https://tr.link/ref/fikri6868 Bcvc: https://ay.live/togy Bionluk: https://yindex.co/rjZR2 NeoBux: https://www.neobux.com/?rh=74727475726B36383638 ---------------------------------------------------

Tr.link üzerinden linklerinizi kısaltarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz arkadaşlar. Herhangi bir para ödemeden ya da web site kurulumuna ihtiyaç olmadan her türlü linki kısaltabilir sosyal medya platformlarından arkadaşlarınızla paylaşabilir ve her tıklama başına 0,017 ₺ kazanabilirsiniz.Yazar: image/uyeResim/15fca55e63380d.png TRCodeRooTeR    Tarih: 2021-05-12 11:15:51   Görüntüleme: 796   Yorum: 0

Benzer Popüler Yayınlarımızı da İnceleyin;


dunya-ve-gunes-sistemi.jpg

Yer Çekimi Bütün Gezegenlerde Aynı mıdır ?

Her gezegende yer çekimi vardır. Yani her gezegen, üzerindeki maddeleri kendine çekmektedir. Peki, biz Mars'a ya da Jupiter'e yolculuk yapsak ne olurdu?

yazar Yaşar Yusuf MUTLU view 3012 comment 1
takvim 2018-05-26 04:48:12


Yapay Zeka Nedir?

Yapay Zeka, insanın düşünme yöntemlerini analiz ederek bunların benzeri yapay yönergeleri geliştirmeye çalışmaktır. Bir bakış açısına göre,programlanmış bir bilgisayarın düşünme girişimi gibi görünse de bu tanımlar günümüzde hızla değişmekte,öğrenebilen ve gelecekte insan zekâsından bağımsız gelişebilecek bir yapay zekâ kavramına doğru yeni yönelimler oluşmaktadır.

yazar TRCodeRooTeR view 1782 comment 1
takvim 2018-02-16 07:32:11


RENKLERIN.jpg

Renklerin İnsan Psikolojisine Etkisi

Renklerin antik çağlardan beri çok katmanlı anlamları olmuştur. Fizyolojik ve psikolojik olarak kullandığımız renkler bizim durumumuzu ortaya koyar ve bizi etkiler. Hatta çalışma ortamında seçilen renkler çalışanların verimini bile etkilemektedir.İnsanları yapacağımız grafik çalışmaları ile etkilemek istiyorsak bunun yolu renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkisini bilmekten geçer.

yazar Gizem Güvenç view 1728 comment 1
takvim 2019-02-17 04:18:05
Yorumunuzu Bırakın

Adınız:
E-Mail:
Yorumunuz:Copyright © 2017-2022 Designed By WebMaster All Rights Reserved.